Schoolsportkalender

Sportkalender 2015-2016

Gymnastiekrooster groepen 3 t/m 8

Maandag Groep Vakleerkracht
08.30u – 09.10u 3c Edith Fred  Zweers
09.10u – 09.50u 5d Bianca/Jeanet Fred  Zweers
09.50u – 10.30u 4/5b Sandra Fred  Zweers
10.30u – 11.10u 4/5c Nicole Fred  Zweers
11.10u – 11.50u 4a Heleen/Hans Fred  Zweers
12.30u – 13.10u 3a Carolien/Manuelle Fred  Zweers
13.10u – 13.50u 3b Ellen/Vanessa Fred  Zweers

 

Dinsdag Groep Vakleerkracht
08.30u – 09.10u 6b Daniëlle/Jasper Fred  Zweers
09.10u – 09.50u 6c Ursula/Hans Fred  Zweers
09.50u – 10.30u Beide 4 van 4/5 Fred  Zweers
10.30u – 11.10u 3a Carolien/Manuelle Fred  Zweers
11.10u – 11.50u 3b Ellen/Vanessa Fred  Zweers
12.30u – 13.10u 3c Edith Fred  Zweers
13.10u – 13.50u 4a Heleen/Hans Fred  Zweers

 

Woensdag Groep Vakleerkracht
08.30u – 09.10u 8a Stephanie/ Sanne Fred  Zweers
09.10u – 09.50u 8b Kees/Sanne Fred  Zweers
09.50u – 10.30u 8c Kim/Sanne Fred  Zweers
10.30u – 11.10u 7a Marilse/Izabella Fred  Zweers
11.10u – 11.50u 7b Ashley Fred  Zweers
12.30u – 13.10u 7c Frans Fred  Zweers
13.10u – 13.50u 6a Gisla Fred  Zweers

 

Donderdag Groep Vakleerkracht
08.30u – 09.10u 6a Gisla Fred  Zweers
09.10u – 09.50u 6b Daniëlle/Jasper Fred  Zweers
09.50u – 10.30u 6c Ursula/Hans Fred  Zweers
10.30u – 11.10u 7c Frans Fred  Zweers
11.10u – 11.50u 8b Kees/Sanne Fred  Zweers
12.30u – 13.10u 8c Kim/Sanne Fred  Zweers
13.10u – 13.50u 8a Stephanie/Sanne Fred  Zweers

 

Vrijdag Groep Vakleerkracht
11.10u – 11.50u 5a Corrine/Marlies Roderick Groot
12.30u – 13.10u 7b Ashley Roderick Groot
13.10u – 13.50u 7a Marilse/Izabella Roderick Groot

Zwemmen groepen 5

De leerlingen van de groepen 5 zwemmen op dinsdag. Start op dinsdag 18 augustus.

11.30u – 12.00u Gr 5A en Gr 5B
12.45u – 13.15u Gr 5C en gr 5D

Data:

18-08 / 25-08

01-09 / 08-09 / 15-09 / 22-09 / 29-09

06-10 / 13-10 / 27-10

03-11 / 10-11 / 17-11 / 24-11

01-12 / 08-12 / 15-12

05-01 /12-01 / 19-01 / 26-01

02-02 / 09-02 / 16-02

08-03 / 15-03 / 22-03 / 29-03

05-04 / 12-04 / 19-04 / 26-04

17-05 / 24-05 / 31-05

07-06 / 14-06 / 21-06 / 28-06

05-07

Zwemmen groepen 6 t/m 8

1x Per maand hebben de leerlingen van de groepen 6 t/m 8 een verplichte  ‘natte’ gymles.

Woensdag:

19-08,

16-09,

14-10,

18-11,

16-12,

27-01,

09-03,

06-04,

18-05

8a Stephanie en 8b Kees

8c Kim

7a Marilse/Izabella en 7b Ashley

De groepen 7c en 6a hebben deze dagen gewoon gym.

Donderdag;

20-08,

17-09,

15-10,

19-11,

17-12,

28-01,

10-03,

07-04,

19-05

6a Gisla en 6b Daniëlle

6c Ursula

7c Frans

De groepen 8b en 8c hebben op deze dagen gewoon gym. Groep 8a heeft die dag geen gym. Na 3 wisselen met 8b, na 3x wisselen met 8c.

Rijtijden: 08.40u vertrek NB – Duran, 09.10u vertrek NB-Duran, 09.50u Duran-NB, 10.00u NB-Duran, 10.30u Duran-NB, 11.10u Duran-NB

Sportdagen

Maandag 13 juni, donderdag 16 juni en dinsdag 21 juni.

De verdeling van de groepen over de dagen wordt t.z.t met de vakleerkrachten besproken.

School sport toernooien 

Woensdag 14-10 Mini volleybal Groepen 8
Woensdag 09-12 Zaalhandbal Groepen 7
Woensdag 17-02 Zaalvoetbal Groepen 8
Woensdag 20-04 Vier korvenspel Groepen 6
Donderdag 21-04 Cito toets toernooi Groepen 8
Vrijdag 24-06 Zwemmen Groepen 6, 7 en 8

Over de aanvangstijd (i.v.m. verschillende schooltijden) wordt in het overleg met de vakleerkrachten nog gesproken.