Schoolsportkalender

Sportkalender 2019-2020

Gymnastiekrooster groepen 3 t/m 8

Maandag Groep  Vakleerkracht
08.30u – 09.10u 4A Sharon/Hulia Fred  Zweers
09.10u – 09.50u 4B Willem/Linda Fred  Zweers
09.50u – 10.30u 4C Jette/Stanny Fred  Zweers
10.30u – 11.10u 3A Nicole/Kelvin Fred  Zweers
11.10u – 11.50u 3B Carolien/Kelvin Fred  Zweers
12.30u – 13.10u 3C Youssra Fred  Zweers
13.10u – 13.50u 5A Bianca Fred  Zweers
Dinsdag Groep Vakleerkracht
08.30u – 09.10u 3A Nicole/Kelvin Fred  Zweers
09.10u – 09.50u 3B Carolien/Kelvin Fred  Zweers
09.50u – 10.30u 3C Youssra Fred  Zweers
10.30u – 11.10u 4A Sharon/Hulia Fred  Zweers
11.10u – 11.50u 4B Willem/Linda Fred  Zweers
12.30u – 13.10u 4C Jette/Stanny Fred  Zweers
13.10u – 13.50u 6B Stephanie/Marlies Fred  Zweers
Woensdag Groep Vakleerkracht
08.30u – 09.10u 8A Marlies/Gisla Fred  Zweers
09.10u – 09.50u 8B Sandra Fred  Zweers
09.50u – 10.30u 8C Mitchell Fred  Zweers
10.30u – 11.10u 7A Marilse/Kees Fred  Zweers
11.10u – 11.50u 7B Jasper Fred  Zweers
12.30u – 13.10u 6A Edith/Kees Fred  Zweers
13.10u – 13.50u 6C Mairis Fred  Zweers
Donderdag Groep Vakleerkracht
08.30u – 09.10u 7A Marilse/Kees Fred  Zweers
09.10u – 09.50u 7B Jasper Fred  Zweers
09.50u – 10.30u 6A Edith/Kees Fred  Zweers
10.30u – 11.10u 6B Stephanie/Marlies Fred  Zweers
11.10u – 11.50u 6C Mairis Fred  Zweers
12.30u – 13.10u 5B Ashley/Vince Fred  Zweers
13.10u – 13.50u 5C Ellen/Floor Fred  Zweers
Vrijdag Groep Vakleerkracht
11.40u – 12.20u 8C Mitchell  Roderick Groot
12.30u – 13.10u 8B Sandra Roderick Groot
13.10u – 13.50u  8A Marlies/Gisla Roderick Groot

Zwemmen groepen 5

De leerlingen van de groepen 5 zwemmen op dinsdag. Start op dinsdag 27 augustus

11.45u – 12.15u 5A Bianca
12.15u – 12.45u 5B Ashley/Vince
12.45u – 13.15u 5C Ellen/Floor


Data:


27-08 03-09 10-09 17-09 24-09 01-10 08-10 15-10 29-10 05-11 12-11 19-11
26-11 03-12 10-12 17-12 07-01 14-01 21-01 28-01 04-02 11-02 03-03 10-03
17-03 24-03 31-03 07-04 14-04 21-04 12-05 19-05 26-05 02-06 09-06 16-06
23-06 30-06

Zwemmen groepen 6 t/m 8

1x Per maand hebben de leerlingen van de groepen 6 t/m 8 een verplichte  ‘natte’ gymles. 

Woensdag: 

28 aug

25 sept

30 okt

27 nov

08 jan

05 feb

11 mrt

08 apr

27 mei

09.00u – 09.40u

09.40u – 10.20u

10.20u – 11.00u

8A en de helft van 8B

8C en de helft van 8B Na 3 keer wisselen.

7A

Gym voor 7B en 6A op 28-08, 25-09, 30-10

Gym voor 6A en 6C op 27-11, 08-01, 05-02

Gym voor 6C en 7B op 11-03, 08-04, 27-05

Donderdag:

29 aug

26 sept

31 okt

28 nov

09 jan

06 feb

12 mrt

09 apr

28 mei

09.00u – 09.40u

09.40u – 10.20u

10.20u – 11.00u

6B en de helft van 6A

6C en de helft van 7A

7B

Gym voor 7A en 5B op 29-08, 26-09, 31-10

Gym voor 5B en 5C op 28-11, 09-01, 06-02

Gym voor 5C en 7A op 12-03, 09-04, 28-05

Sportdagen

Dinsdag 09 juni: groep 1/2A 1/2F 1/2E alle groepen 3, 7 en 8

Donderdag 11 juni: gr 1/2B, 1/2C, 1/2D, alle groepen 4, 5 en 6

School sport toernooien

Woensdag 16 oktober 2019 Mini-volleybal groepen 8
Woensdag 11 december 2019 Zaalhandbal groepen 7
Woensdag 12 februari 2020 Zaalvoetbal groepen 8
Donderdag middag 16 april 2020  Eindtoets toernooi groepen 8
Woensdag 22 april 2020 4-korven groepen 6
Vrijdag 5 juni 2020 Zwemmen Groepen 6, 7 en 8