Het team van Noorderbreedte

De teamleden zijn via de mail bereikbaar op een @noorderbreedtediemen adres. Bijvoorbeeld:

Peggy Tholen p.tholen@noorderbreedtediemen.nl 

 

 

Formatie Noorderbreedte schooljaar 2019-2020

1 / 2 Giraffe

Maurien Griffioen
Karin Beernink

 

1 / 2 Lieverheersbeestje

Ismintha Amsdorf

 

1 / 2 Kikkers

Linda Tak

Vroukje Pos

 

1 / 2 Vlinders

Sandra Wolffgramm

 

1 / 2 Dolfijn

Michèle vd Vaart
Izabella Zakrzewska

 

3 A

Nicole Albada Jelgersma
Kelvin Hoekstra

 

3 B
Carolien Straver

Kelvin Hoekstra

 

3 C

Youssra Betti

 

4 A
Sharon Gerritsen
Hulia Ok

 

4 B
Willem Nuijens

Linda vd Velde

 

4 C

Jette Rietman

Stanny Mandias

 

5 A
vacature

Bianca de Vries

 

5 B

Ashley Meijer
Vince van de Beek

 

5 C

Floor Zraibi
Ellen van de Heuvel

 

6 A

Edith van Gompel
Kees Koenen

 

6 B
Stephanie Mets
Marlies van Weerdenburg

 

6 C
Mairis van ‘t Kruys

 

7 A
Marilse Klene

Kees Koenen

 

7 B

Jasper Jansen

 

8 A
Marlies van Weerdenburg
Gisla Bachasingh

 

8 B

Sandra Veldhuisen
Vanaf nov Patty Elsnerus

 

8 C
Mitchell den Ouden

 

Gymleerkracht

Fred Zweers

Roderick Groot

 

Muziekleerkracht

Dennis van der Wijk

 

Kleine klas

Denise Messelaar
Carola van Rijn
Kees Koenen

 

Plusgroep

Carola van Rijn

 

Leraarondersteuner onderbouw
Marion Schep

 

Onderwijsassistent onderbouw
Monique Band

 

Onderwijsassistent bovenbouw

Elijah Alvares

 

Ondersteuning rekenspecialist
Heleen Reijnders

 

Huismeester
Kesharie Poerenram

 

Intern begeleider gedragsspecialist
Vanessa Sordam

 

Intern begeleider onderbouw

Petra van Weerdenburg

 

Intern begeleider midden- en bovenbouw

Stephanie Mets

 

Administratie

Hellen Daoudi

 

Adjunctdirecteur
vacant

 

Directeur

Peggy Tholen

Directie en ondersteuning

Peggy Tholen

Directeur
p.tholen@noorderbreedtediemen.nl  
020-7605234

Jasper Jansen

Adjunct directeur
j.jansen@noorderbreedtediemen.nl  

Heleen Reijnders

Ondersteuning rekenspecialist
h.reijnders@noorderbreedtediemen.nl  

Poerenram Kesharie

Huismeester
p.kesharie@noorderbreedtediemen.nl  

Vanessa Sordam

Intern begeleider gedragsspecialist
v.sordam@noorderbreedtediemen.nl  

Petra van Weerdenburg

Intern begeleider onderbouw
p.vanweerdenburg@noorderbreedtediemen.nl  

Stephanie Mets

Intern begeleider midden- en bovenbouw
s.mets@noorderbreedtediemen.nl  

Hellen Daoudi

Administratie
administratie@noorderbreedtediemen.nl  

Leerkrachten

Karin Beernink

Leerkracht
k.beemink@noorderbreedtediemen.nl  

Ismintha Amsdorf

Leerkracht
i.amsdorf@noorderbreedtediemen.nl  

Linda Tak

Leerkracht
l.tak@noorderbreedtediemen.nl  

Vroukje Pos

Leerkracht
v.pos@noorderbreedtediemen.nl  

Sandra Wolffgramm

Leerkracht
s.wolffgramm@noorderbreedtediemen.nl  

Michèle van der Vaart

Leerkracht
m.vandervaart@noorderbreedtediemen.nl  

Izabella Zakrzewska

Leerkracht
i.zakrzewska@noorderbreedtediemen.nl  

Nicole Albada Jelgersma

Leerkracht
n.albada@noorderbreedtediemen.nl  

Kelvin Hoekstra

Leerkracht
k.hoekstra@noorderbreedtediemen.nl  

Carolien Straver

Leerkracht
c.straver@noorderbreedtediemen.nl  

Youssra Betti

Leerkracht
y.betti@noorderbreedtediemen.nl  

Sharon Gerritsen

Leerkracht
s.gerritsen@noorderbreedtediemen.nl  

Hulia Ok

Leerkracht
h.ok@noorderbreedtediemen.nl  

Willem Nuijens

Leerkracht
w.nuijens@noorderbreedtediemen.nl  

Linda van der Velde

Leerkracht
l.vandervelde@noorderbreedtediemen.nl  

Jette Rietman

Leerkracht
j.rietman@noorderbreedtediemen.nl  

Bianca de Vries

Leerkracht
b.devries@noorderbreedtediemen.nl  

Ashley Meijer

Leerkracht
a.meijer@noorderbreedtediemen.nl  

Vince van de Beek

Leerkracht
v.vandebeek@noorderbreedtediemen.nl  

Floor Zraibi

Leerkracht
f.zraibi@noorderbreedtediemen.nl  

Ellen van de Heuvel

Leerkracht
e.vandeheuvel@noorderbreedtediemen.nl  

Edith van Gompel

Leerkracht
e.vangompel@noorderbreedtediemen.nl  

Kees Koenen

Leerkracht
k.koenen@noorderbreedtediemen.nl  

Stephanie Mets

Leerkracht
s.mets@noorderbreedtediemen.nl  

Marlies van Weerdenburg

Leerkracht
m.vanweerdenburg@noorderbreedtediemen.nl  

Mairis van ‘t Kruys

Leerkracht
m.vantkruys@noorderbreedtediemen.nl  

Marilse Klene

Leerkracht
m.klene@noorderbreedtediemen.nl  

Gisla Bachasingh

Leerkracht
g.bachasingh@noorderbreedtediemen.nl  

Sandra Veldhuisen

Leerkracht
s.veldhuisen@noorderbreedtediemen.nl  

Patty Elsnerus

Leerkracht
p.elsnerus@noorderbreedtediemen.nl  

Mitchell den Ouden

Leerkracht
m.denouden@noorderbreedtediemen.nl  

Fred Zweers

Gymleerkracht
f.zweers@noorderbreedtediemen.nl  

Roderick Groot

Gymleerkracht
r.groot@noorderbreedtediemen.nl  

Dennis van der Wijk

Muziekleerkracht
d.vanderwijk@noorderbreedtediemen.nl  

Denise Messelaar

Leerkracht+
d.messelaar@noorderbreedtediemen.nl  

Carola van Rijn

Leerkracht+
c.vanrijn@noorderbreedtediemen.nl  

Marion Schep

Leraarondersteuner onderbouw
m.schep@noorderbreedtediemen.nl  

Monique Band

Onderwijsassistent onderbouw
m.band@noorderbreedtediemen.nl  

Elijah Alvares

Onderwijsassistent bovenbouw
e.alvares@noorderbreedtediemen.nl